...pretože skúška šiat by mala byť zážitok. Presne to bolo impulzom na vznik svadobného salónu Dress My Day. Priestory, v ktorých nechýba nič z toho, čo si predstavujete v tých najtajnejších snoch a ešte niečo navyše.

Nájdete u nás dve britské značky svadobných šiat, ktoré si zamiloval západný svet módy, no na Slovensku sú novinkou – Slanovskiy a Hadassa.   

Exkluzívne ponúkame modely značky Slanovskiy, ktorých krásu si všimnete už zdiaľky a keď pristúpite bližšie, zaujme Vás kvalitná ručná práca. Na tej si značka Slanovskiy naozaj potrpí.

Značka Slanovskiy a jej viac ako 10 ročná história hovorí jasnou rečou – množstvo ocenení na medzinárodných prehliadkach svadobnej módy a nespočetne veľa spokojných neviest. Vďaka talentovanému tímu špecialistov, ktorí zhromažďujú nápady a pretavujú ich do skvostných kolekcií, si značku zamilovali nevesty po celom svete sledujúce značkové a štýlové svadobné šaty. Slanovskiy  sa spolieha na vysoké štandardy, ako pri tvorbe, tak i pri zákazníckom servise. Aj preto sa šaty značky Slanovskiy môžu pýšiť luxusnými, jemnými tkaninami, ručnými výšivkami, či Swarovski krištáľmi, ktoré z nich robia doslova majstrovské diela.Svadobný salón Dress My Day je jeden z mála salónov, ktorý už na prvý pohľad ponúka nevestám pocit jedinečnosti a luxusu, no zároveň z neho sála teplo domova. V priestoroch na Jaskovom rade nájdete všetko, čo nevesty počas predsvadobného zhonu potrebujú – ústretový  a individuálny prístup, príjemnú atmosféru a služby navyše, ktoré potešia aj náročného zákazníka (pohárik bubliniek je taktiež samozrejmosťou :-). 

V súkromí, bez zvedavých očí si vyskúšate šaty, ktoré si vyberiete (prípadne, ak budete mať záujem, ktoré Vám odporučíme) a budete sa cítiť ako princezná.  

Samotný salón nie je preplnený, dýcha a namiesto „zbytočného množstva šiat“ tu nájdete kúsky, ktoré Vás upútajú na prvý pohľad, chytia za srdce a budete odchádzať ako šťastná majiteľka nových svadobných šiat.

REFERENCIE

Najkrajší salón aký som kedy videla! Priestory sú dokonalé, cítila som sa tu ako princezná. Nehovoriac o krásnych šatách, úžasnom prístupe a poháriku šampanského na privítanie :-). Rozhodne odporúčam nevestám!

Katka H.

Keď som sa rozhodovala, ktorý svadobný salón navštívim prvý, nevedela som, čo ma čaká. Vybrala som si salón DRESS MY DAY a nemohla som urobiť lepšie. Šaty od výmyslu sveta, nádherné a originálne. Okrem šiat ma veľmi milo prekvapil prístup majiteľky, ktorá bola nanajvýš ústretová a všetky moje vrtochy zvládla na 1*. Do ďalšieho som už ani nešla. Ešte raz ďakujem za príjemne strávený deň :-).

Veronika S.

O tom, ako by mali vyzerať moje svadobné šaty, som mala jasnú predstavu a nechcela som sa jej vzdať za žiadnych okolností. Pochodila som niekoľko svadobných salónov, no žiadny ma svojou ponukou úplne neuchvátil. Potom som však objavila tento skvelý útulný salón a bolo rozhodnuté. Nádherné boli úplne všetky a slečna majiteľka naplnila moje predstavy na maximum.

Andrea L.

Keď som prvýkrát navštívila svadobný salón Dress My Day, hneď sa mi zapáčil. Nielen šatami, ale celkovou atmosférou, ktorou dýcha. Majiteľka bola veľmi milá a poukazovala mi všetky šaty a poradila mi, čo sa hodí na moju postavu. Bola som nadmieru spokojná. Nemohla som si lepšie vybrať a jediné, čo ľutujem je, že sa nemôžem vydať znova :-).

Linda H.